Spoštovani starši, igralci in navijači!

Obveščamo vas, da je danes začel veljati nov državni odlok, ki sprošča ukrepe na področju amaterskega športa. Dovoljuje treniranje tudi rekreativnim športnikom, a z veliko omejitvami.

Ker si skupaj z vami želimo, da se čim prej varno vrnemo na igrišča, se bomo potrudili, da bomo v čim krajšem času uspeli urediti vse potrebno ter da bodo ukrepi še bolj prijazni za izvedbo varne vadbe.

Že danes smo sestali trenerji in se dogovorili, da bi z vadbo, če bo pri teh ukrepih tudi ostalo, začeli v začetku marca kar v ŠRC Cerkvenjak. V telovadnico ne bomo šli. Upamo samo, da bodo to omogočale tudi vremenske razmere, saj sta obe igrišči trenutno še pod snežno odejo in da ne bo premrzlo z naše najmlajše.

Še najprej spremljajte naš Facebook profil ter našo spletno stran, kjer vas bomo nemudoma obvestili o pričetku treningov naših ekip. Seveda vas bodo o tem obvestili tudi trenerji posameznih selekcij.

Do takrat pa ostanite zdravi. 👍
Vodstvo kluba ⚽️